Dům motocyklů - úvod Oleje VALVOLINE Olej Valvoline 2T Durablend

Olej Valvoline 2T Durablend

250 Kč

 

Počet

Skladem

Kód111528
VýrobceFedoil
Záruka24 měsíců

Váš poradce

Petr Vaněk

.

info@dum-motocyklu.cz

SKYPE:

Zeptejte se prodavače

Valvoline DuraBlend 2T je syntetická směs vysoce výkonného motorového oleje s nízkou kouřivostí pro všechny 2-taktní motocyklové motory.
Valvoline DuraBlend 2T je speciálně navržen tak, aby splňoval požadavky všech rozhodujících výrobců motocyklových motorů. Zajišťuje optimální výkon, pomáhá udržovat motor v čistotě a předchází odírání a zapečení pístních kroužků.
Valvoline DuraBlend 2T je předředěn (premix) pro snadnější smíchání s palivem a lze ho použít jak v systémech olejového vstřikování, tak v premixových systémech. Mísící poměr palivo/olej je určen předpisem výrobce motorů.
 

Parametry produktu:

Objem 1 litr


Výrobce produktu: Fedoil

Fedoil

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.