Vítejte na našem e-shopu

Datum vydání: 28.09.2011 13:24:46

 
Vítejte na našem e-shopu 

Tento internetový obchod vznikl na přelomu let 2010 a 2011 s cílem umožnit majitelům jednostopých strojů, strojků a stroječků různých značek převážně tuzemské výroby nákup materiálu a náhradních dílů i touto cestou.

 

Tento internetový obchod vznikl na přelomu let 2010 a 2011 s cílem umožnit majitelům jednostopých strojů, strojků a stroječků různých značek převážně tuzemské výroby nákup materiálu a náhradních dílů i touto cestou. Navazuje na zkušenosti několika nadšenců, kteří se již od roku 1990 snaží nést nelehké břímě zásobovačů náhradními díly a součástmi motocyklů tuzemské i zahraniční produkce nejdříve Ostravy, posléze širšího okolí severomoravské metropole. Logické vyústění tohoto mravenčího úsilí bylo založení reprezentativní prodejny v centru Ostravy - Domu motocyklů v březnu roku 1997. Zde můžete nalézt pod jednou střechou fyzicky nejen díly a doplňky obsažené v nabídce tohoto e-shopu, ale i mnoho dalších věcí, podivností i předmětů takzvaně „úplně mimo“. Prostě považujeme za nezbytné Vás nejen zásobit, ale i pobavit. O tuto linii se budeme postupně snažit i v našem internetovém „šopíku“, jen prosíme o trpělivost, přece jen hlavní náplní našeho úsilí je rozhýbat Vaše jednostopé miláčky a tvorba nových nabídek je jen ve chvílích, kdy zrovna nikdo nevolá, nemejluje anebo něco nepotřebuje.

 

Takže klikejte, klidně se ptejte, když nebudete věřit, klidně si to přijeďte „očmuchat“ osobně. Když se Vám něco nebude líbit, klidně nám napište, pokud to půjde, rádi budeme vylepšovat a měnit naši nabídku podle Vašich potřeb.